FunCakes Sprinkle Medley Pink 70g
SKU
F53305
Merk
FunCakes
EAN
8720512697896
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Creëer in een oogwenk romantische en vrolijke baksels met deze roze sprinklemix. Perfect voor Valentijn, Moederdag en prinsessenthema’s, maar ook fijn te combineren met andere kleuren voor verjaardagen.
- Mix met suikerfiguurtjes, parels, confetti en Nonpareils.
- Roze tinten voor lieve, feestelijke decoraties.
- Strooiverpakking voor gecontroleerd en netjes doseren.
Strooi naar wens over crème, glazuur of chocolade voor een elegante roze afwerking.
Suiker, zetmeel (tarwe, maïs), glucosestroop, rijstmeel, plantaardige olie (raapzaad, kokos, raapzaad, gehydrogeneerd), glansmiddel: E901, E904, concentraat (zwarte bessen, appel, radijs, rode biet), verdikkingsmiddel: E413, kleurstof: E120, vanilline, invertsuikerstroop, zout, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: pinda''s, soja en melk.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 70 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 1681 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 398 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 98 g |
| of which sugars | 90 g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512697896 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Valentijnsdag |
| Kleur | Roze |
| Soort strooisel | Medley |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten











