FunCakes Sprinkle Medley Light Blue 70g
SKU
F53290
Merk
FunCakes
EAN
8720512697865
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef winterse baksels, babyshowers en gender reveals direct een zachte, feestelijke look met deze lichtblauwe sprinklemix. In één potje vind je een speelse combinatie van suikerfiguurtjes, parels, confetti, suikerstrengen en Nonpareils voor een perfecte finishing touch.
- Gevarieerde mix voor taarten, cupcakes, donuts, koekjes en desserts.
- Zachte lichtblauwe tinten voor frisse, elegante decoraties.
- Handige strooiverpakking voor gelijkmatige verdeling.
Strooi naar smaak over botercrème, glazuur of gesmolten chocolade voor een lichte en vrolijke afwerking.
Suiker, zetmeel (tarwe, maïs), griesmeel (tarwe), rijstmeel, glucosestroop, plantaardige olie (raapzaad, kokos, raapzaad, gehydrogeneerd), verdikkingsmiddel: E413, kleurstof: E131, E132, E133, stabilisator: E414, glansmiddel: E901, E903, zout, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: pinda''s, soja en melk.
Dit product is: Halal gecertificeerd en geschikt voor vegetariërs.
Droog bewaren, 15-22°C
- Netto inhoud: 70 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans
| Energy (kJ) | 1682 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 397 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 95 g |
| of which sugars | 80 g |
| Protein | 0.5 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512697865 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Halal, Vegetarisch |
| Kleur | Blauw |
| Soort strooisel | Medley |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten











