FunCakes Sprinkle Medley Yellow 70g
SKU
F53285
Merk
FunCakes
EAN
8720512697858
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Laat je baksels stralen met een zonnige gele sprinklemix die elk feestje extra vrolijk maakt. Ideaal voor lente en zomer en voor speelse verjaardagsthema’s.
- Speelse mix van suikerfiguurtjes en Nonpareils.
- Voor taarten, cupcakes, donuts, koekjes en desserts.
- Strooiverpakking voor gelijkmatig en netjes decoreren.
Verdeel de sprinkles naar smaak over botercrème, glazuur of gesmolten chocolade voor een frisse uitstraling.
Suiker, zetmeel (tarwe, maïs), glucosestroop, rijstmeel, invertsuikerstroop, plantaardige olie (kokos, raapzaad), dextrose, concentraat (saffloer), glansmiddel: E901, E904, kleurstof: E100, emulgator: E322, zout, voedingszuur: E330.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: pinda''s, soja en melk.
Dit product is: geschikt voor vegetariërs.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 70 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 1672 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 396 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 98 g |
| of which sugars | 91 g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512697858 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Vegetarisch |
| Kleur | Geel |
| Soort strooisel | Medley |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten











