FunCakes Sprinkle Medley Blue 70g
SKU
F53295
Merk
FunCakes
EAN
8720512697872
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Breng je traktaties in één beweging op thema met deze blauwe sprinklemix. De mix van vormen en texturen geeft taarten, cupcakes en koekjes een strakke, feestelijke uitstraling voor winter, babyshower en gender reveal.
- Combinatie van suikerfiguurtjes, parels, confetti, strengen en Nonpareils.
- Veelzijdige blauwe tinten die mooi combineren met andere kleuren.
- Strooipot maakt doseren en afwerken eenvoudig.
Bestrooi direct op crème, glazuur of chocolade om elke creatie meteen een frisse blauwe touch te geven.
Suiker, zetmeel (tarwe, maïs, aardappel), dextrose, rijstmeel, glucosestroop, plantaardige olie (raapzaad, kokos, raapzaad, gehydrogeneerd), invertsuikerstroop, kleurstof: E131, E132, E133, E153, glansmiddel: E901, E904, concentraat (saffloer, spirulina, rode biet), verdikkingsmiddel: E414, emulgator: E322, zemelen (maïs), voedingszuur: E330, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: pinda''s en melk.
Dit product is: geschikt voor vegetariërs.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 70 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans
| Energy (kJ) | 1681 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 397 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 97 g |
| of which sugars | 89 g |
| Protein | 0.2 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512697872 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Vegetarisch |
| Kleur | Blauw |
| Soort strooisel | Medley |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten











