FunCakes Mix for Cupcakes Gluten Free 400g
SKU
F11260
Merk
FunCakes
EAN
8721154443841
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes Mix voor Glutenvrije Cupcakes maakt het zo gemakkelijk voor jou om die perfect egale, platte en vochtige cupcakes te maken. Door hun goudbruine kleur en vanillesmaak wil je ze meteen opeten, maar wacht! De cupcakes zijn perfect om te decoreren met fondant, marsepein of swirls en rozetten van botercrème. In een creatieve bui? Voeg de FunCakes Smaakpasta''s of Kleurstoffen toe om te variëren met smaken en kleuren.
- Met deze mix krijg je perfect egale, platte glutenvrije cupcakes met een heerlijke vanillesmaak.
- Voeg alleen eieren en boter toe om deze luchtige, smeuïge cupcakes te maken. De cupcakes hebben al een heerlijke vanillesmaak, maar kunnen met FunCakes smaakpasta''s een unieke smaak krijgen.
- Deze cupcakes krijgen een mooie gelijkmatige bovenkant, waardoor ze perfect zijn om te decoreren met fondant of een mooie toef van botercrème.
- Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en FunCakes kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevat. Verreweg de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit krijgen van deze lage hoeveelheid geen klachten.
Dit product is: Halal gecertificeerd
Zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 170 °C (heteluchtoven 150 °C). Voor 15 cupcakes: mix 400g mix, 160g boter en 200 g eieren (4 stuks). Mix op lage snelheid in 3 minuten tot een glad beslag. Bekleed een muffinvorm met papieren bakvormpjes, vul de vormpjes met een ijsschepje voor de helft met beslag. Bak 30-35 minuten. Liever mini cupcakes? Met 400g Mix voor Cupcakes maak je ca. 30-34 mini cupcakes. Bak de cupcakes ca. 12-15 minuten. Of toch liever een loaf cake (25 cm)? Bak de cake op 150-160 °C (heteluchtoven) in ca. 60-70 minuten.
Suiker, rijstmeel, zetmeel (maïs), bevochtigingsmiddel: E420, zetmeel (rijst), rijsmiddel: E450, E500, emulgator: E475, E433, zuurteregelaar: E575, verdikkingsmiddel: E412, E466, zout, aroma.
Kan sporen bevatten van: ei en soja.
Dit product is: Halal gecertificeerd en glutenvrij.
Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
- Netto inhoud: 400 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1546 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 364 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 88 g |
| of which sugars | 46 g |
| Protein | 2.5 g |
| Salt | 0.7 g |
| EAN | 8721154443841 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Koningsdag |
| Speciaal dieet | Glutenvrij, Halal |
| Gewicht van product | 400 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten








