FunCakes Mix for Macarons Gluten Free 300g
SKU
F11115
Merk
FunCakes
EAN
8720143514104
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes Mix voor Macarons Glutenvrij is de perfecte mix om eenvoudig jouw eigen huisgemaakte macarons (20-24 stuks) te maken. Voeg eenvoudig eiwit toe aan de mix en spuit gelijkmatige rondjes op een bakplaat. Als je gekleurde macarons wilt, voeg dan een beetje FunCakes Dust of FunCakes Food Colour Gel toe.
- De makkelijkste bakmix om perfecte zelfgemaakte macarons te maken met een lekkere amandelsmaak!
- Voeg alleen eiwit toe en voeg kleur toe naar jouw voorkeur. Mix op hoge snelheid en vul een spuitzak met het beslag. Maak cirkels op een bakplaat of gebruik een macaron bakmat en laat 2 uur rusten.
- Je kunt deze mix gebruiken om gekleurde macarons te maken in al jouw favoriete kleuren. Voeg alleen FunCakes Dust of FunCakes Food Colour Gel toe om de gewenste kleur te krijgen.
- Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
- Inhoud: 300g.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en FunCakes kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevat. Verreweg de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit krijgen van deze lage hoeveelheid geen klachten. Daarmee kan iedereen die een strikt glutenvrij dieet volgt de keuken onveilig maken, met de veilige bakmixen van FunCakes!
Meng 300g mix met 70 g eiwit, voeg kleurstof toe naar keuze. Mix op hoge snelheid gedurende min. 5 minuten. Vul een spuitzak en spuit de macarons op een macaronmat. Laat de macarons twee uur rusten. Verwarm de oven voor op 140 °C (heteluchtoven 130 °C). Bak de macarons gedurende 15 minuten in de voorverwarmde oven.
Suiker, zetmeel (rijst), amandelmeel, zetmeel (maïs), eiwitpoeder, rijst proteïne, kleurstof: E170, aroma, zuurteregelaar: E575.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: soja en melk.
Dit product is: Halal gecertificeerd en glutenvrij.
Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
- Netto inhoud: 300 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1723 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 407 kcal |
| Fat | 4.6 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 88 g |
| of which sugars | 70 g |
| Protein | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 8720143514104 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Glutenvrij, Halal |
| Gewicht van product | 300 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







