Wilton Icing Color Kit 8x28g
SKU
04-0-0030
Merk
Wilton
EAN
070896058041
Omverpakking
3
Handelseenheid
3
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef je botercrème, fondant, marsepein, gum paste, beslag of koekdeeg eenvoudig kleur met deze 8-delige set van Wilton. De geconcentreerde kleurpasta’s zijn perfect om je creaties een levendige uitstraling te geven en kunnen ook gemengd worden voor je eigen unieke tinten.
De kleurenset bevat: Golden Yellow, Violet, Royal Blue, Rood Rood, Roze, Leaf Green, Ivory en Zwart.
- Geconcentreerde kleurpasta’s voor veelzijdig gebruik
- Voor fondant, icing, botercrème, koekdeeg en meer
- Kleuren kunnen onderling gemengd worden
Gebruik een schone cocktailprikker om een kleine hoeveelheid uit het potje te halen. Voeg toe aan fondant of marsepein en kneed tot het geheel egaal gekleurd is. Voor een marmer-effect: kort kneden. Was je handen met warm water en zeep na gebruik.
Glucosestroop, bevochtigingsmiddel: E422, suiker, water, kleurstof: E102, E129, E122, E133, E110, E153, maïszetmeel, zuurteregelaar: E330, E331, verdikkingsmiddel: E406, conserveermiddel: E202.
E102, E129, E122 en E110: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Kan sporen bevatten van: gluten, schaaldieren, vis, pinda''s, soja, melk, selderij, mosterd, sesam en weekdieren.
Dit product is: Kosher gecertificeerd.
Op kamertemperatuur bewaren.
- Netto inhoud: 8 x 28 g
- Set: 8 stuks / verpakking
- Talen op de verpakking: Engels en Spaans
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 070896058041 |
|---|---|
| Merk | Wilton |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 3 |
| Handelseenheid | 3 |
| Land van herkomst | US |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | High Tea |
| Speciaal dieet | Kosher |
| Kleur | Meerkleurig |
| Soort kleurstof | Pasta, geconcentreerd |
| Toepassing van kleurstof | Icing, Fondant / Marsepein |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


























