LorAnn Bakery Emulsion Pumpkin Spice 118ml
SKU
L0789
Merk
LorAnn
EAN
023535789080
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De LorAnn Bakery Emulsions zijn op water gebaseerde smaakstoffen die niet vervliegen bij verhitting zoals traditionele alcoholhoudende extracten. Dit betekent dat je niet extra hoeft toe te voegen om de gewenste smaak te krijgen. Deze emulsies onderscheiden zich van geconcentreerde extracten door hun rijke, krachtige en langdurige smaak. Ze zijn bijzonder geschikt voor gebruik in warme ovens, aangezien ze bestand zijn tegen hoge temperaturen. Een uitstekende keuze om smaak te geven aan cakes, koekjes en vullingen zoals glazuur en desserts.
Emulsies zijn op water gebaseerde, alcoholvrije alternatieven voor extracten. In plaats van alcohol wordt de smaak micro-ingekapseld in natuurlijke stabilisatoren en gesuspendeerd in water. Dankzij deze inkapseling blijft de smaak behouden, zelfs bij hoge temperaturen.
- Op water gebaseerde bakkers-emulsie.
- Alcoholvrij.
- Verpakt in een BPA-vrije, recyclebare PET-plastic fles.
1 theelepel bakextract = 1 theelepel emulsie.
Water, oplosmiddel: E1520, natuurlijk- en kunstmatig aroma, xanthaangom, oplosmiddel: E1518, alcohol.
Kan sporen bevatten van: ei, pinda''s, soja, melk en sulfiet.
Dit product is: Kosher gecertificeerd.
Droog bewaren, niet langdurig blootstellen aan zonlicht.
- Netto inhoud: 118 ml
- Talen op de verpakking: Engels
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 023535789080 |
|---|---|
| Merk | LorAnn |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | US |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Kosher |
| Smaak | Specerijen |
| Soort smaakstof | Bakvast |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






