FunCakes Sparkle Dust Classic Gold
SKU
F41130
Merk
FunCakes
EAN
8720512690293
Omverpakking
10
Handelseenheid
10
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met de FunCakes Sparkle Dust Classic Gold geef je taarten, fondant, decoraties van bloemenpasta en suikerbloemen een subtiele gouden glans. Breng het eenvoudig aan met een kwastje voor schitterende accenten of meng het met rejuvenator spirit of een ander product op basis van alcohol om een eetbare verf te maken. De FunCakes Sparkle Dust collectie zorgt voor een luxueuze uitstraling en is verkrijgbaar in diverse kleuren. Het poeder is volledig geschikt voor consumptie en ontwikkeld voor voedseltoepassing.
- Glanspoeder in klassieke goudtint voor sprankelende details op taarten, fondant of decoraties van bloemenpasta zoals bloemen, strikken en bogen
- Eenvoudig aan te brengen met een kwastje, zowel droog als nat te gebruiken in combinatie met rejuvenator spirit of een ander product op alcoholbasis
- Eetbaar en Halal gecertificeerd, speciaal ontwikkeld voor taartdecoratie
- Inhoud 2,5 g
Breng aan met een schone droge kwast of meng met rejuvenator spirit om mee te schilderen.
Kleurstof: E170, E555, E172, E102.
E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Dit product is: Halal gecertificeerd, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Donker bewaren, 15-22°C.
Maximale gebruiksdosis: 3,52 g/kg.
- Netto inhoud: 2.5 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512690293 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 10 |
| Handelseenheid | 10 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Halal |
| Kleur | Goud |
| Soort kleurstof | Kleurpoeders |
| Toepassing van kleurstof | Fondant / Marsepein |
| Eetbaar | Ja |
| Soort glans & glitter | Glitter |
Voedingswaardetabel niet beschikbaar
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten









