FunCakes Mix for Crème Pâtissière 500g
SKU
F10150
Merk
FunCakes
EAN
8720143514326
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Soms hoeft het niet moeilijk te zijn om ontzettend lekker te zijn. Aan de FunCakes Mix voor Banketbakkersoom voeg je alleen water toe en het wordt een heerlijke gele room die je gebruikt voor het vullen van taarten, soezen, tompoezen, roombroodjes en andere traktaties. Een ongecompliceerde, ''what you see is what you get'' crème met een heerlijke vanillesmaak. De crème gaat perfect samen met bladerdeeg, biscuit en desserts. Ook leuk, hij is bakvast! Dus de volgende keer dat je cupcakes bakt, spuit dan eens een laagje banketbakkersroom over de cupcakes voordat ze de oven in gaan.
- Met deze mix van FunCakes maak je eenvoudig een banketbakkersroom.
- Voeg enkel water toe voor het maken van deze gele room. Deze room is van ambachtelijke banketbakkerskwaliteit.
- Perfect voor het vullen van taarten, tompoezen, soezen, roombroodjes, desserts of een topping op cupcakes en andere traktaties.
- Halal gecertificeerd.
- Inhoud: 500 g.
Per 200 g mix voeg je 500 ml water toe. Klop de room ca. 5 minuten op tot een gladde massa. Laat de room even opstijven alvorens te verwerken. Geschikt voor het vullen van bijv. taarten, soezen of puddingbroodjes. De room is ook geschikt om mee te bakken in/over een product, zoals cake.
Suiker, aardappelzetmeel (gemodificeerd), melkpoeder (mager), weipoeder (melk), plantaardige olie en vet (kokos), dextrose (tarwe), geleermiddel: E516, E450, E339, E401, glucosestroop (gedroogd), conserveermiddel: E202, kleurstof: E160b, E101, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei, soja en lupine.
Dit product is: Halal gecertificeerd.
Koel en droog bewaren.
- Netto inhoud: 500 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 1779 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 425 kcal |
| Fat | 9.9 g |
| of which saturated | 8.7 g |
| Carbohydrates | 77.3 g |
| of which sugars | 56.4 g |
| Protein | 5.2 g |
| Salt | 1.2 g |
| EAN | 8720143514326 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Halal |
| Gewicht van product | 500 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten








