FunCakes Gum Paste White 250g
SKU
F20790
Merk
FunCakes
EAN
8720143515330
Omverpakking
10
Handelseenheid
10
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes Gum Paste is een snel drogende gum paste die je zeer dun kunt uitrollen. Perfect voor het maken van bloemen, bladeren, ruches en andere verfijnde decoraties. Dankzij de sneeuwwitte kleur is deze pasta ideaal voor het creëren van witte suikerbloemen zonder extra kleurstof toe te voegen.
De structuur is zijdezacht en elastisch, waardoor je de pasta extreem dun kunt uitrollen zonder dat deze scheurt. Je kunt de pasta ook op kleur brengen met voedselkleurstof.
- Perfect voor fijne bloembladen, bladeren en decoraties
- Zeer dun uitrolbaar en snel drogend
- Klaar voor gebruik en gemakkelijk te kleuren
Kneed de gum paste goed tot deze zacht, soepel en glad is. Voeg eventueel kleurstof toe en bewaar ongebruikte pasta luchtdicht, buiten direct licht en op kamertemperatuur.
79,0% suiker, glucosestroop, water, plantaardig vet (palmpit, palm), verdikkingsmiddel: E466, E415, emulgator: E471, aroma, conserveermiddel: E202, voedingszuur: E330.
Kan sporen bevatten van: noten.
Dit product is: Kosher gecertificeerd, Halal gecertificeerd en glutenvrij.
Koel en donker bewaren, 15-20°C.
- Netto inhoud: 250 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 1648 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 394 kcal |
| Fat | 4.7 g |
| of which saturated | 3.2 g |
| Carbohydrates | 86.4 g |
| of which sugars | 86.4 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.2 g |
| EAN | 8720143515330 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 10 |
| Handelseenheid | 10 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Glutenvrij, Halal, Kosher |
| Kleur | Wit |
| Gewicht van product | 250 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







