FunCakes Glaze Topping White 375g
SKU
F54495
Merk
FunCakes
EAN
8720512694413
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Maak mooie spiegel toplagen op taarten, bavarois, desserts en meer met deze Glazuur Topping Wit van FunCakes. De Glazuur Topping, ook wel bekend als koude gelei, heeft een heldere witte kleur.
Instructies: voor koud gebruik bestrijk met een paletmes o.a. (bavarois) taarten en desserts. Doorroeren voor gebruik.
- Dit product is Halal gecertificeerd.
- Creëer een mooie spiegellaag op je baksels.
- Inhoud: 375g.
Glucosestroop, water, zuurteregelaar: E333, aroma, concentraat (limoen), suiker, geleermiddel: E406, E415, conserveermiddel: E202.
Kan sporen bevatten van: soja en sulfiet.
Dit product is: Halal gecertificeerd, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Droog bewaren, 15-22°C
- Netto inhoud: 375 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 1028 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 242 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 60.1 g |
| of which sugars | 45.1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512694413 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Halal, Veganistisch |
| Kleur | Wit |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten










