FunCakes Edible Wafer Flowers Tulip & Leaves pk/12
SKU
F53225
Merk
FunCakes
EAN
8720512697643
Omverpakking
8
Handelseenheid
8
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Breng het voorjaarsgevoel op je taart met eetbare tulpen en blaadjes die direct kleur en levendigheid geven. Perfect voor bruiloften, verjaardagen en lentefeesten.
- Voor een frisse en vrolijke afwerking.
- Licht en stabiel voor strakke plaatsing.
- Prachtig in combinatie met andere bloemdecoraties.
Plaats de decoraties op een droge ondergrond of hecht ze met een klein beetje eetbare lijm.
Zetmeel (maïs), water, kleurstof: E102, E133.
E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Dit product is: Halal gecertificeerd.
Droog en donker bewaren
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1426 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 355 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 88 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512697643 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 8 |
| Handelseenheid | 8 |
| Land van herkomst | MU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Trouwen |
| Speciaal dieet | Halal |
| Eetbaar | Ja |
| Materiaal van decoratie figuur | Ouwel |
| Soort decoratie figuur | Bloem, Blad |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten














