Dr. Oetker Mix for Cupcakes Natural
SKU
1-50-112184
Merk
Dr. Oetker
EAN
8710466312822
Omverpakking
8
Handelseenheid
8
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met de Dr. Oetker Mix voor Cupcakes Naturel bak je mooie, vlakke cupcakes. Vol van smaak en lekker smeuïg. Omdat de cupcakes plat zijn aan de bovenkant, kan je ze makkelijk versieren.
- Maak zelf eenvoudig cupcakes met de Mix voor Cupcakes Naturel van Dr. Oetker
- Voeg enkel 100g boter/margarine, 2 eieren en 100ml melk toe
- Inhoud: 300g
Zorg dat de eieren op kamertemperatuur zijn en dat de boter zacht is voordat je begint. Verwarm de oven voor op 175ºC hetelucht.
Doe de mix, de eieren, de melk en de boter in een beslagkom en meng alles met een mixer op de laagste stand tot een egaal geheel. Klop het beslag daarna 1 minuut op de hoogste stand tot een glad en romig beslag ontstaat. Plaats cupcakevormpjes in een muffinvorm en verdeel het beslag met twee eetlepels of een ijsbolletjestang gelijkmatig over de vormpjes.
Zet de muffinvorm in het midden van de voorverwarmde oven en bak de cupcakes in circa 22 minuten gaar. De cupcakes zijn klaar wanneer ze licht terugveren als je voorzichtig met je vinger op de bovenkant drukt.
tarwebloem, suiker, maismeel, rijsmiddel: E575, E500, natuurlijk aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei en melk.
Koel en droog bewaren.
- Netto inhoud: 300 g
- Talen op de verpakking: Nederlands
| Energy (kJ) | 1553 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 371 kcal |
| Fat | 17 g |
| of which saturated | 7.4 g |
| Carbohydrates | 47 g |
| of which sugars | 26 g |
| Protein | 6.6 g |
| Salt | 0.5 g |
| EAN | 8710466312822 |
|---|---|
| Merk | Dr. Oetker |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 8 |
| Handelseenheid | 8 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | Dr. Oetker Nederland Hardwareweg 8 3821BM Amersfoort NL. info@oetker.nl. www.oetker.nl |
| Thema's | Koningsdag |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






