THE SUGAR PASTE™ Modelling Paste White 1kg
SKU
TSP-MPW1000
Merk
The Sugar Paste
EAN
0082652418792
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Ten minste houdbaar tot: 22.10.2026
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Maak eenvoudig figuren en vormen met de modelling paste van THE SUGAR PASTE. Deze stevige en soepele pasta biedt een uitstekende balans tussen kwaliteit en gebruiksgemak.
De pasta blijft lang kneedbaar zonder uit te drogen, en is ideaal voor gedetailleerd werk. Je kunt de modelling paste ook eenvoudig kleuren met voedselkleurstoffen.
- Droogt langzaam en blijft lang soepel
- Scheurt of breekt niet tijdens het modelleren
- Stevig, maar gemakkelijk te verwerken
Bewaren onder 25°C op een droge, donkere plek. Sluit de verpakking goed af na gebruik om uitdrogen te voorkomen.
Suiker, zetmeel (aardappel), glucose, cacaoboter, water, xanthaangom, glycerine, emulgator: E401, zetmeel (maïs), guarmeel, citroenzuur, aroma, conserveermiddel: E202.
Droog en donker bewaren, onder de 25°C.
- Netto inhoud: 1 kg
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 1572 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 375 kcal |
| Fat | 5.9 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 86 g |
| of which sugars | 48 g |
| Protein | 0.2 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 0082652418792 |
|---|---|
| Merk | The Sugar Paste |
| THT Datum | 22.10.2026 |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Kleur | Wit |
| Soort fondant | Rolfondant |
| Gewicht van product | 1 kg |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten








