SmartFlex Sugar Paste White Velvet Almond Flavour 250g
SKU
SMF022
Merk
SmartFlex
EAN
5999566811494
Omverpakking
36
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Stevig maar flexibel, met SmartFlex Velvet fondant is taarten bekleden nog nooit zo makkelijk geweest. Het heeft een heerlijke amandelsmaak die je taarten nog lekkerder maakt. De SmartFlex fondant is makkelijk in gebruik en is niet alleen geschikt om taarten mee te bekleden, maar ook om figuren of allerlei soorten decoraties mee te maken. De fondant kan heel goed en dun worden uitgerold en scheurt, barst of plakt niet. Het oppervlak is super glad met een fluweelzachte uitstraling en voelt zijdeachtig aan. Het is extreem elastisch, maar tegelijk stevig van structuur, waardoor je grote, uitdagende en ingewikkelde taarten en ontwerpen kunt maken.
- Rolt dun uit en plakt niet
- Uitstekend voor het bekleden van taarten, modelleren en decoraties
- Glad, zijdezacht gevoel
Het kan worden gebruikt bij verschillende temperatuurbereiken, van het Middellandse Zeegebied tot Scandinavië. Na opening dient ongebruikt product terug in de originele verpakking te worden geplaatst om uitdroging te voorkomen. Zorg ervoor dat de suikerpasta luchtdicht is afgesloten en bewaar het op een droge plaats, uit direct zonlicht. Bewaar bij een temperatuur van ongeveer 16-23°C.
Suiker, glucosestroop, water, plantaardig vet (kokos, gehydrogeneerde palmpit olie), gemodificeerd zetmeel (aardappel), verdikkingsmiddel: E415, aroma, conserveermiddel: E202, zuurteregelaar: E330.
Dit product is: lactosevrij, glutenvrij, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Droog bewaren. Tegen zonlicht beschermen, 16-23?C.
- Netto inhoud: 250 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels en Duits
| Energy (kJ) | 1641 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 388 kcal |
| Fat | 6.3 g |
| of which saturated | 5.3 g |
| Carbohydrates | 82 g |
| of which sugars | 73 g |
| Protein | 0.2 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5999566811494 |
|---|---|
| Merk | SmartFlex |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 36 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | 4-Mix KFT Szilas Utca 5 2142 Nagytarsca HU www.smartflex.hu |
| Speciaal dieet | Glutenvrij, Veganistisch |
| Kleur | Wit |
| Soort fondant | Smaakfondant |
| Gewicht van product | 250 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten

















