SmartFlex Flower Modelling Paste White 1kg
SKU
SMF017
Merk
SmartFlex
EAN
5999566811449
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met de SmartFlex Flower Modelling Paste maak je prachtige bloemen en decoraties. De witte pasta is makkelijk te kleuren met voedselkleurstof en heeft een fluweelzachte structuur.
De pasta is soepel, scheurt niet bij het uitrollen en hecht niet aan het werkblad. Geschikt voor gebruik in diverse klimaten, van mediterraan tot Scandinavisch.
- Perfect voor bloemen en fijne decoraties
- Rolbaar tot zeer dun zonder scheuren of plakken
- Fluweelachtige afwerking en stabiel in verschillende temperaturen
Bewaren op een droge plek bij 16–23°C, beschermd tegen licht en lucht. Verpak restjes na gebruik luchtdicht terug in de originele verpakking.
Suiker, glucosestroop, water, plantaardig vet (kokos, gehydrogeneerde palmpit olie), gemodificeerd zetmeel (aardappel), verdikkingsmiddel: E415, aroma, conserveermiddel: E202, zuurteregelaar: E330.
Dit product is: geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Droog bewaren. Tegen zonlicht beschermen, 16-23?C.
- Netto inhoud: 1 kg
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels en Duits
| Energy (kJ) | 1684 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 398 kcal |
| Fat | 5.7 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 86 g |
| of which sugars | 78 g |
| Protein | 0.2 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5999566811449 |
|---|---|
| Merk | SmartFlex |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | 4-Mix KFT Szilas Utca 5 2142 Nagytarsca HU www.smartflex.hu |
| Thema's | Grootverpakkingen, Suikerbloemen |
| Speciaal dieet | Vegetarisch, Veganistisch |
| Kleur | Wit |
| Gewicht van product | 1 kg |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten










