ScrapCooking Choco Deco Pens (Gold, Brown, White, Red) pk/4
SKU
SC7125
Merk
Scrapcooking
EAN
3700392471255
Omverpakking
5
Handelseenheid
5
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Laat je creativiteit spreken en tover elke traktatie om tot een klein kunstwerk met de ScrapCooking Choco Deco Pennen! Met deze vrolijke decoratiestiften maak je het versieren van cupcakes, taarten en gebak extra leuk voor jong en oud. De ScrapCooking Choco Deco Pennen set bevat 4 gebruiksvriendelijke stiften waarmee je eenvoudig namen, boodschappen of prachtige details toevoegt aan al jouw baksels. Even opwarmen, tekenen maar, en zie je lekkernijen tot leven komen!
- Perfect voor het decoreren en personaliseren van cupcakes, taarten, koekjes en meer.
- Ook te gebruiken op chocolade, fondant, marsepein en andere lekkernijen.
- Snel en eenvoudig: klaar voor gebruik na slechts 2 minuten in heet water.
Breng water aan de kook (onder toezicht van een volwassene), leg de pennen 2 minuten in een kom met kokend water met de dop erop, druk de pen vervolgens in en decoreer of schrijf op je desserts. Droogt zeer snel. Bewaren op een droge, donkere plaats.
Suiker, plantaardige olie (palm, shea), melkpoeder, soja, zout, aroma, kleurstof: E120, E160c, glucosestroop, water, citroenzuur, kleurstof: E555, E172, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Droog en donker bewaren
- Netto inhoud: 101 g
- Talen op de verpakking: Engels en Frans
| Energy (kJ) | 2450 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 580 kcal |
| Fat | 38 g |
| of which saturated | 36 g |
| Carbohydrates | 58 g |
| of which sugars | 58 g |
| Protein | 3 g |
| Salt | 0.5 g |
| EAN | 3700392471255 |
|---|---|
| Merk | Scrapcooking |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 5 |
| Handelseenheid | 5 |
| Land van herkomst | ES |
| EU Marktverantwoordelijke | Carambelle SAS Z.A. La Haute Limougère 14 Rue Pierre et Marie Curie 37230 Fondettes FR www.scrapcooking.fr |
| Thema's | Verjaardag |
| Kleur | Bruin, Goud, Rood, Wit |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






