ScrapCooking Powder Food Colour Light Pink 5g
SKU
SC4044
Merk
Scrapcooking
EAN
3700392440442
Omverpakking
9
Handelseenheid
9
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
ScrapCooking Poederkleurstof is een hoogwaardige kleurstof in poedervorm, perfect voor het toevoegen van levendige kleuren aan taarten, gebak en suikerwerk. Een klein beetje is al voldoende, waardoor het zeer zuinig in gebruik is.
Of je nu glazuur, beslag of fondant kleurt, dit fijne poeder mengt zich gemakkelijk voor een egaal resultaat.
- Zeer geconcentreerd, slechts een mespuntje nodig
- Perfect voor taarten, gebak en decoraties
- Fijn gemalen voor eenvoudige menging en een gladde afwerking
Gebruik een klein beetje op het puntje van een mes en meng door je bereiding. Bewaren op een droge plek, uit de buurt van licht.
Kleurstof: E170, gemodificeerd zetmeel, kleurstof: E129, E102.
E129 en E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Droog en donker bewaren
- Netto inhoud: 5 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 3700392440442 |
|---|---|
| Merk | Scrapcooking |
| Uitlopend artikel | Ja |
| Omverpakking | 9 |
| Handelseenheid | 9 |
| Land van herkomst | FR |
| EU Marktverantwoordelijke | Carambelle SAS Z.A. La Haute Limougère 14 Rue Pierre et Marie Curie 37230 Fondettes FR www.scrapcooking.fr |
| Kleur | Roze |
Voedingswaardetabel niet beschikbaar
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
























