Saracino Edible Cake Paper pk/25
SKU
DEC048
Merk
Saracino
EAN
8051277124113
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Maak je taarten en gebak nog mooier met Saracino Eetbaar Cake Papier pk/25. Deze A4-vellen zijn ideaal voor het printen van eetbare afbeeldingen en kunnen aan beide zijden worden gebruikt: één kant is glad en de andere licht gestructureerd. Dankzij de plantaardige vezels zijn de vellen veganistisch en milieuvriendelijk. Het papier is dun, flexibel en helder wit, waardoor kleuren met gel- of poederkleuren prachtig en levendig uitkomen. Een duurzame keuze doordat de vellen zonder plastic scheidingsvellen worden geleverd.
- 25 A4-vellen, dubbelzijdig te gebruiken.
- Veganistisch en milieuvriendelijk, gemaakt van plantaardige vezels en zonder plastic scheidingsvellen.
- Perfect voor levendige resultaten met eetbare inkt, poeder- en gelkleuren.
Print of knip de gewenste ontwerpen en bevestig deze met eetbare lijm of een dun laagje water op taart of gebak.
45,0% plantaardige vezels, zetmeel, bevochtigingsmiddel: E422, verdikkingsmiddel: E1422, aroma, emulgator: E322 (soja).
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: melk en sulfiet.
Koel en droog bewaren, max. 25?C. Niet langdurig blootstellen aan zonlicht.
- Set: 25 stuks / verpakking
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Grieks, Tsjechisch, Pools en Roemeens
| Energy (kJ) | 1239 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 298 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 51 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0.2 g |
| EAN | 8051277124113 |
|---|---|
| Merk | Saracino |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | Saracino SRL VIA LAGO DI GARDA 5 36040 SAREGO IT www.saracinodolci.com |
| Thema's | Grootverpakkingen |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






