Rainbow Dust ProGel® Concentrated Colour Racing Green
SKU
RBD7329
Merk
Rainbow Dust
EAN
5060475070262
Omverpakking
10
Handelseenheid
10
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met Rainbow Dust ProGel® Concentrated Colour kleur je eenvoudig fondant, marsepein, botercrème, biscuit, candy melts en meer. Slechts een kleine hoeveelheid van deze sterk geconcentreerde kleurstof is genoeg voor een diepe, levendige kleur waardoor de tube lang meegaat.
Elke gel zit in een gebruiksvriendelijke, kleurgecodeerde tube met verzegeling onder de dop. Gewoon pellen en knijpen: geen geknoei of gekleurde vlekken in je toolbox meer.
- Sterk geconcentreerde gelkleurstof
- Geschikt voor fondant, crèmes, beslag en meer
- Schone en nauwkeurige dosering vanuit een handige tube
Voeg een kleine hoeveelheid ProGel® toe aan het product van je keuze en meng of kneed grondig totdat de kleur volledig is opgenomen, er geen strepen meer zichtbaar zijn en een egale kleur ontstaat. Voeg indien nodig extra druppels toe tot de gewenste kleur is bereikt. De kleur kan iets donkerder worden wanneer het product enige tijd blijft staan.
Bevochtigingsmiddel: E422, kleurstof: E155, E102, E133, water, gemodificeerd zetmeel (tapioca).
E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Kan sporen bevatten van: ei, soja, melk en noten.
Dit product is: Kosher gecertificeerd, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Op kamertemperatuur bewaren.
Maximale gebruiksdosis: 3 g/kg.
- Netto inhoud: 25 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans en Portugees
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5060475070262 |
|---|---|
| Merk | Rainbow Dust |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 10 |
| Handelseenheid | 10 |
| Land van herkomst | GB |
| EU Marktverantwoordelijke | Rainbow Dust Europe BV Rederijweg 17 4906 CX Oosterhout NL www.rainbowdust.co.uk |
| Speciaal dieet | Vegetarisch |
| Kleur | Groen |
| Soort kleurstof | Gel |
Voedingswaardetabel niet beschikbaar
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






