Rainbow Dust Edible Shimmer Dust Signature Gold
SKU
RBD7763
Merk
Rainbow Dust
EAN
5060818820851
Omverpakking
10
Handelseenheid
10
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef je creaties een luxe uitstraling met de Rainbow Dust Edible Shimmer Dust Signature Gold. Deze eetbare glanspoeder zorgt voor een subtiele gouden schittering op taarten, cupcakes, koekjes, chocolade en andere lekkernijen.
- Geeft een elegante gouden glans
- 100% eetbaar
Kleurstof: E172.
Op kamertemperatuur bewaren.
- Netto inhoud: 3 g
- Talen op de verpakking: Engels
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5060818820851 |
|---|---|
| Merk | Rainbow Dust |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 10 |
| Handelseenheid | 10 |
| Land van herkomst | GB |
| EU Marktverantwoordelijke | Rainbow Dust Europe BV Rederijweg 17 4906 CX Oosterhout NL www.rainbowdust.co.uk |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Halal |
| Kleur | Goud |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






