PME Lustre Spray Rose Gold 100ml
SKU
LS809
Merk
PME
EAN
5060543486667
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef je taarten, chocolade, cupcakes en desserts een elegante roségouden finish met PME Lustre Spray Rose Gold. Deze eetbare spray is eenvoudig in gebruik en ideaal voor een stijlvolle touch op marsepein, fondant, botercrème, chocolade, gum paste, modelleerpasta en pastillage.
- Creëert een luxe roségouden glans op alle eetbare oppervlakken.
- Bouw de intensiteit laag voor laag op voor het gewenste effect.
- Ook te gebruiken met het PME spraypistool voor extra controle en precisie.
Schud de bus goed voor gebruik. Spray een dunne, egale laag vanaf 15–20 cm afstand, eventueel in meerdere lagen voor een intensere kleur. Gebruik altijd in een beschermde ruimte. Ook geschikt voor het PME spraypistool. Bewaren op een koele, droge plaats.
Drijfgas: E943a, E943b, E944, alcohol, kleurstof: E172, aroma.
Dit product is: geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Koel en droog bewaren, 15-20°C.
- Netto inhoud: 100 ml
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans en Portugees
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5060543486667 |
|---|---|
| Merk | PME |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | PME Cake ES SL Calle Juan Negrín 57 03203 Elche Alicante ES www.pmecake.com |
| Speciaal dieet | Vegetarisch, Veganistisch |
| Kleur | Roze |
| Soort spray | Lustre spray |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






