ScrapCooking Milk Chocolate Rocher Glaze 400g
SKU
SC4626
Merk
Scrapcooking
EAN
3700392446260
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Voeg een vleugje romige magie toe aan je desserts met de Melkchocolade Rocher Glazuur van ScrapCooking. Deze zijdezachte glazuur is verrijkt met stukjes gekarameliseerde hazelnoot en amandel, en is de perfecte finishing touch voor taarten, gebak en zoete traktaties.
De rijke melkchocoladesmaak in combinatie met een knapperige textuur maakt elke hap onweerstaanbaar. Of je nu een thuisbakker bent of een professional, deze glazuur geeft jouw creaties een luxe uitstraling én smaak.
- Romige melkchocolade met krokante stukjes noot
- Kant-en-klaar: eenvoudig te verwarmen en aan te brengen
- Perfect voor het decoreren van taarten, gebakjes en desserts
Verwarm de glazuur voorzichtig tot de gewenste consistentie is bereikt (bijvoorbeeld in de magnetron of au bain-marie) en breng aan op je dessert voor een professionele afwerking.
melkchocolade (70%), suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, magere melkpoeder, emulgator: E322 (soja), aroma, plantaardige olie (zonnebloem), hazelnoot (4%) (gekarameliseerd), amandel (3%) (gekarameliseerd).
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei, pinda''s, sesam en sulfiet.
Koel en droog bewaren, niet langdurig blootstellen aan zonlicht.
- Netto inhoud: 400 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 2474 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 595 kcal |
| Fat | 43 g |
| of which saturated | 17 g |
| Carbohydrates | 44 g |
| of which sugars | 40 g |
| Protein | 5.4 g |
| Salt | 0.9 g |
| EAN | 3700392446260 |
|---|---|
| Merk | Scrapcooking |
| Uitlopend artikel | Ja |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | FR |
| EU Marktverantwoordelijke | Carambelle SAS Z.A. La Haute Limougère 14 Rue Pierre et Marie Curie 37230 Fondettes FR www.scrapcooking.fr |
| Kleur | Wit |
| Smaak | Wit |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






