FunCakes Soft Pearls Medium Gold 60g
SKU
F53570
Merk
FunCakes
EAN
8720512699463
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef je creaties een luxe upgrade met medium zachte parels in goud. De zachte bite is prettig om te eten en perfect voor elegante details op taarten en cupcakes.
- Zachte, middelgrote eetbare parels met goudglans.
- Kindvriendelijke textuur en comfortabel te eten.
- Handige verpakking voor gericht plaatsen.
Druk de parels licht in botercrème of royal icing voor een nette, gouden finish.
Suiker, dextrose, bloem (rijst), glucosestroop, invertsuikerstroop, kleurstof: E172, glansmiddel: E904, concentraat (radijs, saffloer, citroen), verdikkingsmiddel: E414, aroma, voedingszuur: E330, zout, plantaardige olie (kokos).
Donker en droog, 15-20˚C
- Netto inhoud: 60 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 1624 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 392 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 95 g |
| of which sugars | 88 g |
| Protein | 1 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 8720512699463 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Kleur | Goud |
| Soort strooisel | Suikerparels |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten










