FunCakes Flavour Paste White Choco 100g
SKU
F56110
Merk
FunCakes
EAN
8720512693263
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met de FunCakes smaakpasta voeg je frisse fruitsmaken, zachte notensmaken of diepe koffiesmaken eenvoudig toe aan je bavarois, Enchanted Cream® of Botercrème. Ook zijn ze bestand tegen de hitte van de oven, waardoor je ze kunt toevoegen aan je cupcake-, of biscuitbeslag. Verrassend zo’n smaakje aan je cake! Houd jij wel van de nodige variatie? Dan zorg je dat je altijd een paar potjes smaakpasta in huis hebt.
De FunCakes smaakpasta’s kunnen worden toegevoegd aan beslag en zijn dus geschikt om mee te bakken. Perfect om een heerlijke smaak toe te voegen aan bijvoorbeeld biscuit of cupcakes. Voeg aan beslag de aanbevolen dosering toe. Voeg extra smaakpasta toe als je op hogere temperaturen (boven de 200°C) bakt, dit kan namelijk de smaak verminderen.
- Een gemakkelijke manier om smaak toe te voegen aan bavarois, Enchanted Cream®, botercrème, biscuits of cupcakes.
- Kan ook toevoegt worden aan chocolade ganache.
- Geschikt om mee te bakken.
Voeg de smaakpasta beetje bij beetje toe en proef tussendoor om te zien of het naar wens is. Voor beslag, houd de aanbevolen dosering aan, of voeg iets meer toe voor bakken bij hoge temperatuur (boven de 200°C).
25,0% witte chocolade, suiker, roompoeder (melk), cacaoboter, emulgator: E322 (soja), plantaardige olie (zonnebloem), suiker, melkpoeder (mager), plantaardig vet (kokos), aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Donker en droog, 15-20˚C
- Netto inhoud: 100 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans en Deens
| Energy (kJ) | 2491 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 595 kcal |
| Fat | 41.1 g |
| of which saturated | 13.6 g |
| Carbohydrates | 49.7 g |
| of which sugars | 48.9 g |
| Protein | 6.1 g |
| Salt | 0.3 g |
| EAN | 8720512693263 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Vegetarisch |
| Smaak | Chocolade |
| Soort smaakstof | Smaakpasta |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten




















































