FunCakes Mix for Gingerbread 500g
SKU
F11140
Merk
FunCakes
EAN
8720512692563
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes Mix voor Gingerbread is onmisbaar tijdens de feestdagen. Met deze mix bak je eenvoudig heerlijke gekruide gemberkoekjes volgens traditioneel Amerikaans recept. Voeg enkel water, boter en een ei toe en je kunt direct aan de slag. Maak een vrolijk gingerbread huisje of het klassieke gingerbread mannetje en decoreer ze feestelijk met FunCakes icing.
Ook leuk om samen met kinderen te maken tijdens de kerstvakantie. Laat je creativiteit de vrije loop en maak er een warme kersttraditie van.
- Maak een gingerbread huisje of traditionele gingerbread man voor Kerst
- Voeg alleen water, boter en één ei toe
- Perfect om te versieren met FunCakes icing
- Inhoud: 500 g
Zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 180°C (heteluchtoven 160°C). Kneed 500 g mix met 1 ei (50 g), 60 g (room)boter en 60 ml water tot een stevig deeg. Laat het deeg minimaal 1 uur opstijven in de koelkast. Rol uit op een met bloem bestoven werkblad tot een dikte van 3mm en steek de koekjes uit. Bak de koekjes in het midden van de oven in ca. 12 minuten goudbruin. Laat afkoelen en versier naar wens.
tarwebloem, suiker, tarwezetmeel, kruiden en specerijen (gember, kaneel), gebrande suiker, rijsmiddel: E500, E450.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei, soja, melk en lupine.
Dit product is: Halal gecertificeerd.
Koel en droog bewaren.
- Netto inhoud: 500 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans
| Energy (kJ) | 1524 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 364 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 81.4 g |
| of which sugars | 37.5 g |
| Protein | 6.3 g |
| Salt | 0.5 g |
| EAN | 8720512692563 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Kerst |
| Speciaal dieet | Halal |
| Gewicht van product | 500 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






