FunCakes Mix for Brownies Gluten Free 500g
SKU
F11100
Merk
FunCakes
EAN
8720143514074
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Een klassiek bakrecept waar we nooit genoeg van krijgen: Brownies! Dit heerlijke recept past overal goed bij en dankzij deze FunCakes Mix voor Brownies Glutenvrij zijn ze binnen enkele minuten gemaakt. Voeg boter, eieren en water toe en geniet kort daarna van de rijke chocoladesmaak. Op zoek naar die extra bite? Voeg gehakte noten, rozijnen of de FunCakes Chocolate Chunks of Drops toe. Of ga voor een chocoladeglazuur er bovenop!
- Bak een brownie met deze glutenvrije bakmix. Je hoeft alleen boter en eieren toe te voegen!
- Deze mix is ook geschikt voor het bakken van een chocoladetaart of chocolademuffins.
- Variatie-opties: voeg noten, FunCakes chocolade chunks en drops of een chocoladeglazuur toe.
- Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
- Inhoud: 500g.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en FunCakes kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevat. Verreweg de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit krijgen van deze lage hoeveelheid geen klachten. Daarmee kan iedereen die een strikt glutenvrij dieet volgt de keuken onveilig maken, met de veilige bakmixen van FunCakes!
Dit product is: Halal gecertificeerd
Zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 180 °C (heteluchtoven 160 °C). Ingrediënten moeten op kamertemperatuur zijn. Meng 500g mix, 250 g boter en 190 g eieren (3½ - 4 stuks) in een kom. Mix gedurende 3 minuten op gemiddelde snelheid tot een dik beslag. Vul een ingevette bakvorm. Bak 30-40 minuten.
Suiker, rijstmeel, cacaopoeder (12%), cacaoboter, bevochtigingsmiddel: E420, magere melkpoeder, stabilisator: E450, rijsmiddel: E336, zetmeel (rijst), emulgator: E475, E471, verdikkingsmiddel: E412, aroma.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei en soja.
Dit product is: Halal gecertificeerd en glutenvrij.
Droog en op kamertemperatuur bewaren, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
- Netto inhoud: 500 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1666 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 394 kcal |
| Fat | 6 g |
| of which saturated | 3.7 g |
| Carbohydrates | 79 g |
| of which sugars | 57 g |
| Protein | 4.7 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720143514074 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Brownie bomb, High Tea |
| Speciaal dieet | Glutenvrij, Halal |
| Gewicht van product | 500 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






