FunCakes Bulk Sugar Decorations Flower Mix Pink pk/288
SKU
F50815
Merk
FunCakes
EAN
8721154442974
Omverpakking
30
Handelseenheid
1
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Decoreer je creaties met een vleugje roze elegantie met de FunCakes Grootverpakking Suikerdecoraties Bloemenmix Roze pk/288. Deze mix van fondant bloemen in verschillende vormen en roze tinten geeft taarten, cupcakes of koekjes een romantische uitstraling.
Perfect voor bruiloften, babyshowers of verjaardagen en geschikt voor professioneel gebruik of grootschalig bakken.
- Fondant bloemen in verschillende vormen en roze tinten.
- Perfect voor professioneel gebruik of grootschalig bakken.
- Elegante afwerking voor romantische baksels.
- Inhoud: 228 suikerdecoraties.
96,0% suiker, kippenei-eiwitpoeder, kleurstof: E120, E163, water, stabilisator: E336, verdikkingsmiddel: E414, natuurlijk aroma (vanille).
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Dit product is: glutenvrij (NL-090-261) gecertificeerd.
Koel en droog bewaren, 12-20°C.
- Set: 288 stuks / verpakking
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1678 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 402 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 97 g |
| of which sugars | 97 g |
| Protein | 1.4 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 8721154442974 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 30 |
| Handelseenheid | 1 |
| Land van herkomst | TH |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Grootverpakkingen, Pasen, Lente |
| Speciaal dieet | Glutenvrij |
| Kleur | Roze |
| Vorm | Bloem |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten













