FunCakes Glucose Syrup 375g
SKU
F54430
Merk
FunCakes
EAN
8720512691009
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes glucosestroop kan gebruikt worden in vele zoet recepten zoals desserts, snoepgoed, taarten en jam. Glucosestroop voorkomt de vorming van suikerkristallen en geeft meer souplesse aan o.a. modelleerchocolade, royal icing, fondant en gum paste. De °Baume (Bè) van de FunCakes glucosestroop is: 46,1°Bè.
- Ideaal voor gebruik in desserts, snoepgoed, taarten en jam.
- Voorkomt kristallisatie van suiker en geeft elasticiteit aan o.a. boetseerchocolade, royal icing, fondant en gum paste.
- Heeft een dichtheid van 46,1°Baumé (°Bè).
100,0% glucosestroop.
Dit product is: Halal gecertificeerd, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Droog en donker bewaren, onder de 25°C.
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1406 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 331 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 83 g |
| of which sugars | 55 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512691009 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ice cream |
| Speciaal dieet | Vegetarisch, Veganistisch |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







