FunCakes Food Pen Red
SKU
F45515
Merk
FunCakes
EAN
8720512692082
Omverpakking
8
Handelseenheid
8
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef al je zoete creaties een creatieve en persoonlijke touch met de FunCakes Food Pen. Deze pen, gevuld met eetbare inkt, is perfect voor het toevoegen van kleine details, teksten, lijntjes en meer op taarten, cupcakes en koekjes. De FunCakes Food Pen maakt decoreren leuk en moeiteloos en helpt je om je meest fantasierijke ideeën tot leven te brengen. Gebruik hem om je creaties te personaliseren met boodschappen, namen of data, of om figuren en bloemen hun finishing touch te geven.
- Teken fijne of dikke lijnen, details, teksten en decoraties met de handige flexibele brush tip
- Gemakkelijke inkttoevoer en snelle droogtijd voor moeiteloos decoreren
- Teken direct op fondant, marsepein, gum paste en andere gladde oppervlakken
- Ideaal voor ogen, monden en details op figuren, of nerven op bloemblaadjes
- Verkrijgbaar in een breed scala aan levendige kleuren
Verwijder de dop voor gebruik. Gebruik de FunCakes Food Pen om direct te tekenen op droge, harde of half-harde gladde oppervlakken zoals fondant, marsepein of gum paste. Druk licht voor dunne lijnen en harder voor dikkere lijnen. Plaats de dop na gebruik goed terug om uitdroging te voorkomen. Bewaar op kamertemperatuur (15°C-20°C) en bescherm tegen licht.
Water, kleurstof: E124, conserveermiddel: E211, E330, aroma.
E124: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 1,3 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512692082 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 8 |
| Handelseenheid | 8 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Kleur | Rood |
Voedingswaardetabel niet beschikbaar
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten




















