FunCakes Food Colour Gel Old Rose 30g
SKU
F44210
Merk
FunCakes
EAN
8720512696318
Omverpakking
10
Handelseenheid
10
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Geef je creaties levendige kleuren met de FunCakes Food Colour Gel uit de Colour of the Year-serie. Perfect voor fondant, icing, marsepein, crèmes, taarten, beslag en gum paste.
De Colour of the Year-serie van FunCakes geeft je taarten een opvallende uitstraling. De producten zijn verkrijgbaar in veel verschillende kleuren, 100% eetbaar en eenvoudig in gebruik.
- Sterk geconcentreerde gel: één druppel geeft al een intensieve kleur
- Nauwkeurig doseren dankzij het handige knijptube met dop
- Hittebestendig tot 200°C
Voeg de gewenste hoeveelheid kleurstof toe aan sugar paste of crème, kneed of roer tot het goed gemengd is en ga door tot de gewenste kleur is bereikt.
Glycerine, propyleenglycol, kleurstof: E153, antiklontermiddel: E551, kleurstof: E122, E102.
E122 en E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Dit product is: Halal gecertificeerd.
Koel en donker bewaren, 15-20°C.
Maximale gebruiksdosis: 12,9 g/kg.
- Netto inhoud: 30 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8720512696318 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 10 |
| Handelseenheid | 10 |
| Land van herkomst | HU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Ramadan |
| Speciaal dieet | Halal |
| Kleur | Roze |
| Soort kleurstof | Gel |
| Toepassing van kleurstof | Icing, Fondant / Marsepein, Bakvast |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten





































