FunCakes Edible Wafer Flowers Deluxe Lotus Mix Medium pk/10
SKU
F53900
Merk
FunCakes
EAN
8721154441915
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Breng een exotische sfeer aan je taarten met de FunCakes Eetbare Papieren Bloemen Deluxe Lotus Mix Medium. Deze kleurrijke mix van lotusbloemen geeft elke creatie een unieke en stijlvolle uitstraling.
- Bevat 10 middelgrote lotusbloemen in mix van kleuren van ca. 7 cm.
- Gemaakt van eetbaar papier, licht en elegant.
- Perfect voor tropische, oosterse of zomerse thema’s.
- Combineer met andere bloemen voor een weelderige afwerking.
Breng voorzichtig aan op droge oppervlakken zoals fondant of botercrème en bewaar op een koele, droge plaats. Eenmaal aangebracht op een taart, blijven de decoraties ook mooi in de koelkast.
Zetmeel (maïs, aardappel, rijst), plantaardige olie (koolzaad), kleurstof: E120, E172, aroma (vanille), concentraat (saffloer), kleurstof: E129, concentraat (radijs, zwarte bessen, appel).
E129: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Op kamertemperatuur bewaren.
- Set: 10 stuks / verpakking
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 1560 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 367 kcal |
| Fat | 1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 89 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Protein | 0.6 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 8721154441915 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | PL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Thema's | Trouwen |
| Kleur | Meerkleurig |
| Eetbaar | Ja |
| Materiaal van decoratie figuur | Ouwel |
| Soort decoratie figuur | Bloem |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten

































