FunCakes Crispy Choco Pearls Metallic Green 60g
SKU
F53390
Merk
FunCakes
EAN
8720512698640
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Ten minste houdbaar tot: 30.06.2026
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Breng frisse kleur en knapperige textuur in je decoraties met metallic groene Crispy Choco Pearls. Ideaal voor lente, kerst en nature-thema’s.
- Krokante kern met chocolade en metallic groene finish.
- Mooi op taarten, cupcakes, desserts en ijs.
- Combineer met bladeren of bloemen voor een natuurlijk effect.
Strooi over crème of positioneer parels gericht voor levendige groene highlights.
Suiker, melkchocolade (suiker, melkpoeder (vol), 21,0% cacaoboter, cacaomassa, emulgator: E322 (soja), vanille aroma), krokante graanvulling (rijstmeel, tarwebloem, suiker, tarwemoutmeel, tarwegluten, zout), stabilisator: E414, E473, cacaoboter, gelatine (rund), kleurstof: E100, E131, E160a, E174, glansmiddel: E903, E904.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: noten.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 60 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 1879 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 445 kcal |
| Fat | 11 g |
| of which saturated | 6.5 g |
| Carbohydrates | 84 g |
| of which sugars | 75 g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 8720512698640 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| THT Datum | 30.06.2026 |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Kleur | Groen |
| Eetbaar | Ja |
| Smaak | Melk |
| Materiaal van decoratie figuur | Chocolade |
| Soort strooisel | Choco |
| Gewicht van product | 30 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







