FunCakes Choco Crispy Balls Metallic Silver 130g
SKU
F53485
Merk
FunCakes
EAN
8720512698954
Omverpakking
5
Handelseenheid
5
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De FunCakes Choco Crispy Ballen behoren tot onze premium lijn strooisels, te herkennen aan het speciale potje met paarse deksel. Deze grote metallic zilveren choco ballen (ø15mm) hebben een heerlijke krokante kern, waardoor ze niet alleen de mooiste finishing touch voor je traktaties zijn, maar ook de lekkerste. De chocolade die gebruikt wordt voor deze ballen geeft je traktaties een luxueuze smaak en de trendy kleurencombinaties zorgen voor een elegante look. Ga je voor onze themacombinaties? Of gebruik je liever de effen kleuren om je eigen unieke ontwerp te maken? Onze premium sprinkle range geeft je eindeloos veel opties!
- De mooiste en lekkerste finishing touch voor je traktaties.
- Heeft een heerlijke krokante kern en een suikerlaagje aan de buitenkant.
- Geeft je creaties een luxe smaak en een elegante uitstraling.
melkchocolade (52%), suiker, melkpoeder (vol), cacaoboter (21%), cacaomassa, emulgator: E322 (soja), vanille aroma, suiker, krokante granen (12%), tarwebloem, volkoren tarwemeel, suiker, tarwegluten, tarwemoutmeel, zout, rijsmiddel: E500, rijstzetmeel, stabilisator: E414, E473, gelatine (rund), kleurstof: E160a, E174, emulgator: E472a (soja), glansmiddel: E903.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Donker bewaren, 15-22°C.
- Netto inhoud: 130 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens en Fins
| Energy (kJ) | 1982 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 472 kcal |
| Fat | 17 g |
| of which saturated | 11 g |
| Carbohydrates | 74 g |
| of which sugars | 65 g |
| Protein | 4.4 g |
| Salt | 0.3 g |
| EAN | 8720512698954 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 5 |
| Handelseenheid | 5 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Kleur | Zilver |
| Eetbaar | Ja |
| Smaak | Melk |
| Materiaal van decoratie figuur | Chocolade |
| Soort strooisel | Choco |
| Gewicht van product | 105 g - 295 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten




























