FunCakes Cake Drip Yellow 180g
SKU
F55040
Merk
FunCakes
EAN
8721154442134
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Met de FunCakes Cake Drip Geel 180 g maak je eenvoudig kleurrijke dripcakes. De FunCakes Cake Drip zit in een praktisch druppelflesje dat je in de magnetron kunt zetten om de drip te verwarmen. Daarna knijp je simpelweg en drizzle je het direct op je taart voor een feestelijke uitstraling. De gele drip heeft een heerlijke zoete vanillesmaak en is verkrijgbaar in meerdere kleuren.
- Perfect als decoratie op taarten, cupcakes en andere traktaties.
- Gebruiksvriendelijk knijpflesje, magnetronbestendig.
- Heldere gele kleur met zoete vanillesmaak.
- Inhoud: 180 g.
Verwijder de dop en verzegeling volledig. Smelt gedurende 15-20 sec in de magnetron op max. 800 W, plaats de dop terug en schud goed. Herhaal tot de drip volledig is gesmolten. Reinig de dop na gebruik met warm water. Kan na gebruik opnieuw worden verwarmd.
Suiker, plantaardig vet (palm, palmpit), kleurstof: E170, verdikkingsmiddel: E1422, emulgator: E322 (soja), kleurstof: E104, aroma, conserveermiddel: E306, kleurstof: E102.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten. E104 en E102: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Dit product is: Kosher gecertificeerd en Halal gecertificeerd.
Droog en donker bewaren, onder de 25°C.
Maximale gebruiksdosis: 10,8 g/kg.
- Netto inhoud: 180 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Zweeds, Fins en Pools
| Energy (kJ) | 2357 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 558 kcal |
| Fat | 41 g |
| of which saturated | 36 g |
| Carbohydrates | 48 g |
| of which sugars | 43 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 8721154442134 |
|---|---|
| Merk | FunCakes |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | IT |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Speciaal dieet | Halal, Kosher |
| Kleur | Geel |
| Gewicht van product | 105 g - 295 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


















