Dr. Oetker Mix for Buttercream 105g
SKU
1-50-120506
Merk
Dr. Oetker
EAN
8710466313324
Omverpakking
7
Handelseenheid
7
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Maak in een handomdraai een luchtige botercrème met de Dr. Oetker Mix voor Botercrème. Ideaal om taarten en cupcakes mee te vullen of als heerlijke topping voor je baksels.
Met slechts boter en melk tover je de mix om tot een romige en smaakvolle crème.
- Snel en eenvoudig te bereiden.
- Perfect voor vulling en topping van taarten en cupcakes.
- Geeft een luchtige en romige textuur.
Voeg 100 g boter en 125 ml melk toe aan de mix en klop tot een luchtige crème.
Suiker, glucosestroop, plantaardig vet (palmpit, palm), emulgator: E472a, E471, dextrose, aardappelzetmeel, melkeiwit, tarwezetmeel, zuurteregelaar: E516, E450, E339, geleermiddel: E401, natuurlijk aroma (vanille), verdikkingsmiddel: E415.
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Kan sporen bevatten van: ei.
Koel en droog bewaren.
- Netto inhoud: 105 g
- Talen op de verpakking: Nederlands
| Energy (kJ) | 1633 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 393 kcal |
| Fat | 31 g |
| of which saturated | 21 g |
| Carbohydrates | 27 g |
| of which sugars | 21 g |
| Protein | 1.8 g |
| Salt | 0.2 g |
| EAN | 8710466313324 |
|---|---|
| Merk | Dr. Oetker |
| Uitlopend artikel | Ja |
| Omverpakking | 7 |
| Handelseenheid | 7 |
| Land van herkomst | NL |
| EU Marktverantwoordelijke | Dr. Oetker Nederland Hardwareweg 8 3821BM Amersfoort NL. info@oetker.nl. www.oetker.nl |
| Gewicht van product | 105 g - 295 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







