Colour Mill Sugar Paste Decorators Dough Red 250g
SKU
DD250RED
Merk
Colour Mill
EAN
9359940005400
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Bedek taarten, cupcakes en koekjes of maak prachtige decoraties met de Colour Mill Decorator’s Dough! Deze Australische fondant rolt moeiteloos uit en drapeert prachtig over je creaties. Kleur de fondant eenvoudig met Colour Mill Aqua Blends of Oil Blends om jouw perfecte tint te bereiken. Een gladde, betrouwbare fondant die met je samenwerkt in plaats van tegen je.
- Ideaal voor het bekleden van taarten en cupcakes en voor het maken van decoraties en meer
- Rolt soepel uit en drapeert prachtig voor een perfect resultaat
- Kan worden gekleurd voor de perfecte kleurafstemming
- Kleur: Rood
Voor het beste resultaat wordt het volgende proces aanbevolen:
- Voor het bekleden: laat de fondant op kamertemperatuur komen. Kneed de fondant stevig door tot deze zacht en soepel is. Bestuif het werkblad licht met maizena en rol de fondant met een deegroller uit tot een egale lap van minimaal 4 mm dik. Draai de fondant telkens een kwartslag om plakken te voorkomen. Zorg ervoor dat de lap de juiste grootte heeft om de taart te bekleden.
- Voor decoraties en draperingen: laat de fondant op kamertemperatuur komen. Kneed de fondant stevig door tot deze zacht en soepel is. Bestuif het werkblad licht met maizena en rol de fondant met een deegroller uit tot een egale lap van 2 mm dik. Draai de fondant telkens een kwartslag om plakken te voorkomen. Daarna is de fondant klaar voor het maken van draperingen en decoraties.
- Voor het kleuren: laat de fondant na het toevoegen van kleurstof één uur rusten, goed afgedekt, voor het beste resultaat. Kneed de fondant opnieuw door vóór verdere verwerking.
Suiker, glucose, water, glycerol, maïszetmeel, verdikkingsmiddel: E415, E405, kleurstof: E129, natuurlijk aroma (vanille), conserveermiddel: E202.
E129: kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Dit product is: Kosher gecertificeerd, Halal gecertificeerd en geschikt voor veganisten.
Koel en droog bewaren, niet langdurig blootstellen aan zonlicht.
- Netto inhoud: 250 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans
| Energy (kJ) | 1590 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 380 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 90.5 g |
| of which sugars | 82.9 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.1 g |
| EAN | 9359940005400 |
|---|---|
| Merk | Colour Mill |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | AU |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Kleur | Rood |
| Soort fondant | Rolfondant |
| Gewicht van product | 250 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten





















