Colour Mill Edible Gold Leaf 23 kt 8cm pk/5
SKU
CML5GLD
Merk
Colour Mill
EAN
9359940002379
Omverpakking
12
Handelseenheid
12
|
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
Creëer een luxueuze uitstraling met dit 23-karaats eetbare bladgoud van Colour Mill. Ideaal voor kleinere projecten of speciale gelegenheden waarbij je een gouden detail wilt toevoegen.
Veilig om te eten en gemakkelijk aan te brengen voor een opvallend resultaat op taarten, koekjes en chocolade.
- Bestaat uit echt 23k goud.
- Luxe afwerking voor diverse lekkernijen.
- Handige verpakking van 5 vellen.
Bladgoud breng je het beste aan op een licht kleverig, maar niet nat oppervlak. Werk je met een stevig medium zoals fondant, gebruik dan een voedselveilig penseel om het gewenste gedeelte licht te bevochtigen met een kleine hoeveelheid water. Het oppervlak moet plakkerig aanvoelen, maar niet vochtig zijn.
Om het vel aan te brengen, plaats je het bladgoud voorzichtig met de goudzijde naar beneden op het te decoreren oppervlak. Wrijf zachtjes over de achterkant van het vel zodat het goud goed hecht en trek het vervolgens langzaam weg voor een gladde en elegante eetbare afwerking.
100,0% E175.
Koel en droog bewaren.
- Set: 5 stuks / verpakking
- Talen op de verpakking: Engels
| Energy (kJ) | 0 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated | 0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 9359940002379 |
|---|---|
| Merk | Colour Mill |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 12 |
| Handelseenheid | 12 |
| Land van herkomst | CN |
| EU Marktverantwoordelijke | NewCakes BV Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam NL info@newcakes.nl www.newcakes.nl |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten






