Callebaut Chocolate Callets White 400g
SKU
CB556704
Merk
Callebaut
EAN
5410522556704
Omverpakking
7
Handelseenheid
7
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De Callebaut Callets wit bevatten 28% cacao en zijn gemaakt van de fijnste Belgische chocolade. Deze callets zijn bedoeld om te smelten en hebben een romige melksmaak. Geschikt om bonbons en chocolade mee te maken. Maar ook om bijvoorbeeld je cupcake of koekje te decoreren.
- Perfect om bonbons of chocolaatjes te maken
- Bevat 28% cacao
- Gemaakt van de fijnste Belgische chocolade
- Dit product is Halal en Kosher
Vanwege temperatuurverschillen kunnen de callets tijdens het transport en in de opslag smelten. Ze kunnen nog steeds gebruikt worden, maar kunnen wellicht niet arriveren in de oorspronkelijke vorm. Volg de normale instructies op de verpakking voor de verwerking.
Suiker, cacaoboter, melkpoeder (vol), emulgator: E322 (soja), aroma (vanille).
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Dit product is: Kosher gecertificeerd, Halal gecertificeerd en geschikt voor vegetariërs.
- Netto inhoud: 400 g
- Talen op de verpakking: Nederlands, Engels, Duits en Frans
| Energy (kJ) | 2379 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 569 kcal |
| Fat | 35.8 g |
| of which saturated | 21.6 g |
| Carbohydrates | 55.3 g |
| of which sugars | 54.9 g |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0.2 g |
| EAN | 5410522556704 |
|---|---|
| Merk | Callebaut |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 7 |
| Handelseenheid | 7 |
| Land van herkomst | BE |
| EU Marktverantwoordelijke | Barry Callebaut Belgium N.V. Aalstersestraat 122 9280 Oost-Vlaanderen BE www.callebaut.com customer_care_GMBNL@barry-callebaut.com |
| Speciaal dieet | Halal, Kosher, Vegetarisch |
| Smaak | Wit |
| Soort chocolade | Melts |
| Gewicht van product | 400 g |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten









