Callebaut Chocolate Callets White 2,5kg
SKU
CB516777
Merk
Callebaut
EAN
5410522516777
Omverpakking
8
Handelseenheid
8
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De Callebaut Callets zijn gemaakt van de fijnste Belgische chocolade. Deze callets zijn ontworpen om te smelten en hebben een gebalanceerde romige melkachtige smaak. Geschikt voor het maken van bonbons of chocolade. Maar ook perfect om je cupcake of koekje te glazuren.
- Perfect voor het maken van bonbons of chocolade
- Ook ideaal om je cupcake of koekje te glazuren
- Bevat 28% cacao
Vanwege temperatuurverschillen kunnen de callets tijdens het transport en in de opslag smelten. Ze kunnen nog steeds gebruikt worden, maar kunnen wellicht niet arriveren in de oorspronkelijke vorm. Volg de normale instructies op de verpakking voor de verwerking.
Suiker, cacaoboter, melkpoeder, natuurlijk aroma, emulgator: E322 (soja).
Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten.
Dit product is: geschikt voor vegetariërs.
Koel en droog bewaren, uit zonlicht en vrij van vreemde geuren.
- Netto inhoud: 2,5 kg
- Talen op de verpakking: Nederlands
| Energy (kJ) | 2397 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 569 kcal |
| Fat | 35.8 g |
| of which saturated | 21.6 g |
| Carbohydrates | 55.3 g |
| of which sugars | 54.9 g |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 5410522516777 |
|---|---|
| Merk | Callebaut |
| Uitlopend artikel | Nee |
| Omverpakking | 8 |
| Handelseenheid | 8 |
| Land van herkomst | BE |
| EU Marktverantwoordelijke | Barry Callebaut Belgium N.V. Aalstersestraat 122 9280 Oost-Vlaanderen BE www.callebaut.com customer_care_GMBNL@barry-callebaut.com |
| Thema's | Grootverpakkingen |
| Speciaal dieet | Vegetarisch |
| Smaak | Wit |
| Soort chocolade | Melts |
| Gewicht van product | 2.5 kg |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten











