Cacao Barry Rouge Ultime Cocoa Powder 1kg
SKU
CB330096
Merk
Cacao Barry
EAN
3073419330096
Omverpakking
6
Handelseenheid
6
|
Kies je variant
Sluit je aan bij de CakeSupplies community
Krijg toegang tot ons complete assortiment en exclusieve groothandelsprijzen – speciaal ontwikkeld voor zakelijke klanten zoals jij.
Je bent nog maar één stap verwijderd van het bekijken van prijzen en het plaatsen van bestellingen. Een account aanmaken is gratis, duurt slechts een minuut en is geheel vrijblijvend.
Waarom registreren?
- Snelle & betrouwbare verzending
- Altijd eenvoudig online bestellen
- 6.300+ professionele producten van 35 topmerken
- Concurrerende groothandelsprijzen
Klaar om te beginnen?
Maak nu gratis je account aan en ontdek alles wat CakeSupplies te bieden heeft!
De Cacao Barry Rouge Ultime Cocoapoeder is gemaakt van geflambeerde rode Kameroen bonen, hiermee creëer je een heerlijke, volle chocolade- en cacaosmaak met rijke cacaotonen en een intense kleur. Gebruik de cacaopoeder in ganache om de meest intens rode taarten te maken. De poeder is ook perfect als ingrediënt voor taarten, cupcakes, brownies, ijs, chocoladeglazuur of koekjes.
- Ideaal voor het kleuren, het krijgen van texturen en het aromatiseren
- 20-22% cacaoboter
- Intense en complexe cacaosmaak
- Rokerige tonen met ondertonen van gedroogd fruit
- Heldere diepe mahonie rode kleur
Cacaopoeder, zuurteregelaar: E501i.
Dit product is: Kosher gecertificeerd, Halal gecertificeerd, geschikt voor vegetariërs en geschikt voor veganisten.
Droog bewaren.
- Netto inhoud: 1 kg
- Talen op de verpakking: Engels
| Energy (kJ) | 1549 kJ |
|---|---|
| Energy (kcal) | 370 kcal |
| Fat | 21 g |
| of which saturated | 12.6 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Protein | 19.4 g |
| Salt | 0 g |
| EAN | 3073419330096 |
|---|---|
| Merk | Cacao Barry |
| Uitlopend artikel | Ja |
| Omverpakking | 6 |
| Handelseenheid | 6 |
| Land van herkomst | BE |
| EU Marktverantwoordelijke | Hoogenboom Benelux BV De Ambachten 35 4881 XZ Zundert NL info@hoogenboom-benelux.nl www.callebaut.com |
| Thema's | Choco explosion |
| Speciaal dieet | Halal, Kosher, Vegetarisch, Veganistisch |
| Smaak | Puur |
| Soort chocolade | Cacao |
| Gewicht van product | 1 kg |
| Voedingswaardetabel | Downloads |
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten







